POST POZIOM BIKEEXPO2024 FROOM2

Gwiazda światowego kolarstwa Chris Froome będzie gościem specjalnym EKOÏ i BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2024

Informacja prasowa

 

Czterokrotny zwycięzca Tour de France, dwukrotny triumfator Vuelta a Espana oraz zwycięzca Giro d’Italia, dwukrotny brązowy medalista igrzysk olimpijskich i brązowy medalista mistrzostw świata przyjedzie do Polski na zaproszenie firmy EKOÏ.

POST POZIOM BIKEEXPO2024 FROOM1

6 kwietnia 2024 na stadionie PGE Narodowym, podczas największych targów i testów rowerowych
w Polsce, utytułowany kolarz spotka się z publicznością i dziennikarzami.

To jedyna okazja, by zobaczyć na żywo jednego z siedmiu kolarzy w historii, którzy w swoim dorobku mają zwycięstwa we wszystkich trzech Wielkich Tourach.
_______________

Podczas Bike Expo - Narodowy Test Rowerowy 2024 swoją ofertę zaprezentuje blisko dwustu producentów i dystrybutorów rowerów i akcesoriów.

Pod dachem, na płycie stadionu, odbędą się testy setek rowerów oraz wiele spektakularnych atrakcji organizowanych przez Partnerów Wydarzenia: Tour de Pologne, Cofidis, EKOÏ i Bafang.

O Wasze bezpieczeństwo podczas testów zadba EKOÏ, dostarczając 100 szt. kasków testowych. Założona w 2001 roku firma EKOÏ jest wiodącą marką na międzynarodowym rynku sprzętu kolarskiego (szosowego, górskiego, triathlonowego). Od ponad 15 lat EKOÏ wyróżnia się w imprezach UCI World Tour, dzięki wsparciu wielu profesjonalnych zespołów i swojej wiedzy w zakresie odzieży, kasków
i okularów. EKOÏ oferuje produkty najwyższej jakości, łączące w sobie design i najwyższą technologię
z bardzo konkurencyjnym stosunkiem ceny do jakości. Stała współpraca z profesjonalnymi kolarzami pozwala na oferowanie wysoce innowacyjnej gamy produktów, preferującej wydajność. W 2024 roku, EKOÏ towarzyszy m.in. drużynom Cofidis, Arkea-B&B Hotel, Israel-Premier Tech i Lotto-Dstny oraz aktywnie wspiera sportowców i organizacje ze świata triathlonu, MTB i gravel bike’a.

POST POZIOM BIKEEXPO2024 FROOM3

W stałej ofercie na stronie www.ekoi.com/pl znajduje się około 1000 produktów dla entuzjastów kolarstwa na różnym poziomie zaawansowania.

Na stoisku EKOÏ poznacie nowości na rozpoczynający się sezon, zaopatrzycie się w niezbędne akcesoria w specjalnych, targowych cenach oraz… zapolujecie na autograf i selfie z samym Mistrzem Chrisem Froomem.

Do wygrania będzie także unikatowa koszulka kolarska EKOÏ/BIKE EXPO – Chris Froome Limited Edition oraz wiele innych gadżetów.

Nie może Was tam zabraknąć!

Od redakcji Team29er

My co roku staramy się być na BIKE EXPO. Z roku na rok impreza się rozwija, więc zachęcamy do odwiedzin. Z praktycznych informacji to możemy podpowiedzieć, że warto kupić bilet on-line, żeby uniknąć kolejki do kasy. Pełne informacje dostępne są na stronie https://bikeexpo.pl/