liv program cr

Od 1 lutego giant polska wprowadza program Crash Replacement dla wybranych komponentów GIANT ORAZ LIV. Program CRASH REPLACEMENT obowiązuje od 1 lutego 2024 i jest ograniczony dla produktów zakupionych w Polsce

Informacja prasowa

Kolarstwo to sport, w którym wszystko może zmienić się w ułamku sekundy. Wielokrotnie o zwycięstwie decydował błysk szprychy czy pełne finezji wysunięcie koła na ostatnich metrach.
Niestety, o uszkodzeniu roweru lub któregoś z jego komponentów też często decyduje chwila nieuwagi. Dlatego Giant Polska wychodzi naprzeciw swoim klientom poprzez wprowadzenie rozwiniętego systemu Crash Replacement, który ma zadanie ułatwić, a przede wszystkim przyśpieszyć, powrót do jazdy po niefortunnym zdarzeniu.

Program Crash Replacement Giant i Liv

Dotychczasowy program Crash Replacement obejmował wyłącznie kaski Giant oraz Liv.
Natomiast 1 lutego 2024 program został rozszerzony o ramy rowerów, widelce karbonowe
i aluminiowo-karbonowe oraz obręcze kół wykonane z karbonu.
Postępowanie w ramach Crash Replacement jest niezwykle proste – klient musi jedynie udać się do autoryzowanego dilera Giant i Liv wraz z uszkodzonym komponentem lub kaskiem.
Niezbędne będzie także posiadanie dokumentów wymaganych w ramach programu.
Giant Polska zajmie się kolejnymi etapami postępowania. W ramach programu dany element zostanie wymieniony, a w razie braku możliwości przywrócenia roweru do pełnej sprawności zostanie udzielony kupon zniżkowy na zakup nowego.
„W Giant Polska staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów, dlatego rozszerzyliśmy program Crash Replacement o kolejne elementy, które wspólnie stanowią nasz system obsługi posprzedażowej.” Powiedział Paweł Mulica, koordynator działu technicznego w Giant Polska. „Rozszerzenie programu to kolejne ogniwo łańcucha w zakresie wsparcia, jakiego udzielamy naszym klientom, a jednocześnie – poprzez recykling uszkodzonych komponentów – sposób, dzięki któremu jesteśmy w stanie lepiej dbać o środowisko naturalne.”

MY24 Revolt Advanced Pro 1 ColorA Action WebRes 22

Program wsparcia rowerzystów – Giant Assistance
Giant Polska jest jedyną firmą rowerową w Polsce, która w ramach zakupu nowego roweru oferuje swoim klientom bezpłatną usługę assistance. W jej ramach rowerzyści mają dostęp do transportu medycznego, opieki pielęgniarskiej czy transportu roweru w razie awarii.


Giant – Ubezpieczenie Rowerzysty
Liv – Ubezpieczenie Rowerzystki

Po więcej informacji dotyczących programu Crash Replacement zapraszamy na strony:
Giant – Crash Replacement
Liv – Crash Replacement

O marce Giant

Giant to światowy lider w produkcji wysokiej klasy rowerów i akcesoriów rowerowych. Część Giant Group, która została założona w roku 1972, łączy kunszt, technologię i innowacyjny design, aby pomóc
wszystkim rowerzystom uwolnić swój potencjał. Poprzez swoje produkty, ludzi i partnerów detalicznych
Giant dostarcza pełną gamę rowerów i sprzętu, by zoptymalizować wrażenia z jazdy i rozwijać
społeczność. Aby uzyskać więcej informacji wejdź na giant-bicycles.com.

O marce Liv

Liv to jedyna na świecie wszechstronna marka rowerowa przeznaczona wyłącznie dla kobiet. Założona w 2008 roku przez Bonnie Tu, dyrektor wykonawczą firmy Giant, jako część Giant Group, Liv tworzy
innowacyjne rowery i sprzęt, by dbać o formę i współzawodniczyć na najwyższym poziomie. Liv ma na
celu wspierać wszystkie rowerzystki, od początkujących po profesjonalistki. Z globalnym zespołem
sprzedawców, sportowców i wydarzeń, oraz rosnącą obecnością online skupiając się na umiejętnościach
jazdy, konserwacji roweru, odżywianiu, podróżach i innych doświadczeniach - Liv stara się budować
społeczność i być numerem jeden dla kobiet rowerzystek na całym świecie. Dowiedz się więcej na livcycling.com/pl.